7 خرداد 1399

آغاز فعالیتهای عمرانی مرکز در فاز 1

مولف: محمدجواد عموئی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

در سایه الطاف الهی و با پیگیریهای مداوم مدیریت مرکز و همیاری و کمک های بسیار زیاد انجمن اولیاء و مربیان و کادر اجرایی مدرسه و با توجه به فرسوده بودن یا غیر قابل استفاده بودن برخی از زیر ساختهای عمرانی و تاسیساتی ساختمان و آماده نبودن آن برای حضور دانش آموزان عزیز؛ فعالیتهای عمرانی در فاز اول با آسفالت کاری محوطه حیاط دانش آموزان و تعمیر کابل های برق ساختمان مدرسه آغاز گردید و عملیتهای عمرانی فاز دوم پس از پایان یافتن اقدامات فاز آول در دستور کارقرار دارد.
وضعیت آسفالت حیاط مدرسه اصلا در وضعیت خوبی نبود و به گونه ای بود که تبدیل به زمین شنی شده بود و نیاز به بازسازی کامل داشت که این مهم انجام شد و کل حیاط بازی دانش آموزان با آسفالت نرم که مخصوص مدارس می باشد پوشیده شد.
 
 
 
در رابطه با وضعیت کابل کشی و تعمیرات برقی مرکز باید گفت که ماهها برق طبقات مدرسه به علت فرسودگی و اتصال بوجود آمده قطع بود و تمامی کارشناسیهای صورت گرفته دال بر تعویض کابلهای برق اصلی و تعمیرت کلی برق طبقات داشتند که به حول و قوه الهی این فعالیت در حال اجرا است.
 
 
 
با هماهنگیهای صورت گرفته به یاری خدا فاز دوم فعالیتهای عمرانی و آماده سازی مرکز برای حضور دانش آموزان پس از اتمام فاز اول به سرعت انجام خواهد گرفت.
 

تعداد مشاهده (102)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "آغاز فعالیتهای عمرانی مرکز در فاز 1"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید